MorSantral Bulut


MorSantral, internetin olduğu her yerden tüm santral özelliklerini kullanabileceğiniz, internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.Sesli Karşılama Menüleri

Sesli karşılama menüleri (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Mesai İçi-Dışı Senaryoları

Sanal santralinizde, mesai içi ve mesai dışı için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz. Öğle arası için de farklı bir karşılama senaryosu ayarlayabilirsiniz.

İnternetin Olduğu Heryerde

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek bir uygulamayla bulut santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşmeler Kayıt Altında

Kullanacağınız MorSantral (Sanal Santral) gibi yazılımlarla görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Şubeler İçi Ücretsiz Görüşme

0850'li numaralardan şirketinize tahsis ederek kurumsal kimliğinize prestij kazandırabilirsiniz.Güncel Tekliflerimiz

Yeni Üyelik Üye Olan Kazanıyor.
Yeni Üye Olan Tüm Müşterilerimize MorGsm'den 5 Dk. Konuşma + 50 SMS Hediye.
Süresiz Ücretsiz
Sanal Santral Sanal'a Geçiş
Sanal Santral Başlangıç Paketi ile Hemen Konuşmaya Başlayın
Süresiz 9 TL
Sabit Telefon 100 Dk. Konuşa Konuşa
Her yöne 100 dk. Konuşma Paketi. *Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz 8 TL
Bütün Teklifleri Göster...

Ücretsiz Üye Olun !

Online abonelik ücretsizdir ve ücretsiz deneme kredileriniz otomatik yüklenir !MorSantral Yönetimi
MorSantral Özellikleri


Numaranızı arayan kişilerin tuşlama fonksiyonlarını istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Geçersiz tuşlama, * , # tuşlamaları ve tuşlamayınca departmana dahiliye, numaraya, anonsa yönlendirebilir ya da aramayı kapatabilirsiniz.

Haftanın tüm günlerinde saat ve dakika ayarlarınızı yaparak gelen çağrıları yönetebilirsiniz. Mesai saatleri dışında farklı bir seslendirme ile müşterilerinizi karşılayabilirsiniz.

Belirlediğiniz ön ek ile arama yaptığınızda görünecek numaranızı belirleyebilirsiniz.

Meşgulken ulaşılamadığında, cevap vermediğinde veya her durumda ister başka bir dahiliye isterseniz de harici bir numaraya yönlendirebilirsiniz.

Dahililerinizi departmanlara bağlayın, harici bir numara ekleyin. Daha sonra bu numaraların dağıtım şeklini belirleyin. MorSantral ile departmanlarınızda bekleme süresini belirleyebilir, süre dolduğunda baska bir alana yönlendirebilirsiniz.

Detaylı pano ve istatistik sayfası sayesinde departman, gün ve dahili bazlı olarak gelen-cevaplanan-cevapsız-terkedilmiş-ortalama ve maksimum konuşma sürelerini anlık olarak izleyebilirsiniz.

SMS modülü sayesinde tuşlama yapan kişilere bilgilendirme SMS'i gönderebilirsiniz. Örneğin; 3'ü tuşlayanlara banka hesap bilgileri, 4'ü tuşlayanlara adres bilgisi veya link gönderebilirsiniz. Birden fazla standart sms oluşturabilir, istediğiniz senaryoya uygulayabilirsiniz.

Gelen ve giden çağrılarınızı dahili bazlı görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz excel'e çıkarabilir detaylı arama yapabilir ve görüşme kayıtlarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Santral bakım ücreti ve kurulum maliyetinden kurtulun. MorGsm'in sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir içi, Şehirler arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı %80'e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek tasarruf edersiniz.

MorSantral hizmeti ile şehir,ülke fark etmeden internete ulaşabildiğiniz her yerden dahilileriniz ve/veya şubeleriniz arası ücretsiz görüşebilirsiniz.

Dahililerin durumlarına göre ayarlanabilen ses kayıt sistemi ile dahililerinizi arayan kişilerin ses kayıtlarını kontrol panelinden veya mail ile dinleyebilirsiniz.

Birden fazla numaranızı MorSantral'iniz ile kullanabilir, Arama gerçekleştirirken belirleyeceğiniz ön kod ile istediğiniz numaradan çıkış yapabilirsiniz.

Eski santralinize ödedediğiniz yüksek yatırım, bakım ve onarım maliyetlerinden kurtulursunuz.

Farklı mesai saatleri, tatiller veya istediğiniz herhangi bir zaman diliminde mesai tanımlaması yapabilirsiniz.

Çağrı transferlerini hızlı bir şekilde başka bir dahiliye, departmana,sabit veya cep telefon numarasına anında transfer edebilirsiniz.

İster mevcut numaranızı taşıyarak, isterseniz de yeni bir 0850, 0212, 0312 vb. numara ile ayır ayrı veya birlikte kullanabilirsiniz.


MorSantral Avantajları
Sistem Hızını Test Edin !

Sizin için çalışmaya devam ediyoruz... Güncel yeniliklerimizden haberdar olmak için haber listemize hemen kayıt olun...