MorGsm 0850'li Numara


0850 konumdan bağımsız numaralar, sabit ücreti olmayan, düşük maliyetleri ile tercih edilen, 444 ve 0212'li gibi bir coğrafyaya bağlı olmaksızın tüm illerden tahsis edilip kullanılabilen numaralardır.


Ücretsiz, Hızlı, Kolay Tahsis

0850 numaranızı ücretsiz olarak sadece bir kaç dakikanızı ayırarak Online abonelik sistemimizle anında tahsis edebilirsiniz.

Meşgul Çalmayan Numara

0850 ‘li tek bir numaraya eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. Yoğun çağrı aldığınızda numaranız asla meşgul çalmaz. Böylelikle hiç bir çağrıyı kaçırmamış olursunuz.

İnternetin Olduğu Heryerde

0850 numaranızı herhangi bir lokasyona bağlı kalmadan internetin olduğu heryerde kullanabilirsiniz.

Görüşmeler Kayıt Altında

Kullanacağınız MorSantral (Sanal Santral) gibi yazılımlarla görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Numaranız

0850'li numaralardan şirketinize tahsis ederek kurumsal kimliğinize prestij kazandırabilirsiniz.Güncel Tekliflerimiz

Yeni Üyelik Üye Olan Kazanıyor.
Yeni Üye Olan Tüm Müşterilerimize MorGsm'den 5 Dk. Konuşma + 50 SMS Hediye.
Süresiz Ücretsiz
0850 Numara Ücretsiz 0850 Numara
İster Alan Kodu, İster 0850 Numara Olarak Ücretsiz Numaranızı Hemen Alabilirsiniz.
Süresiz Ücretsiz
Sabit Telefon Fatura Eriten
MorGsm'den 0850'li Numara Kullanın, %70'e kadar kazancınız olsun !
Süresiz Ücretsiz
0850 Numara 100 Dk. Konuşa Konuşa
Her yöne 100 dk. Konuşma Paketi. *Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz 8 TL
Bütün Teklifleri Göster...

Ücretsiz Üye Olun !

Online abonelik ücretsizdir ve ücretsiz deneme kredileriniz otomatik yüklenir !


0850 Numara Nasıl Alınır?

Online abonelik sistemimiz üzerinden 0850 numara tahsis etmeniz sadece bir kaç dakikanızı alır.

1
İstediğiniz 0850 numarayı sorgulayarak ya da aşağıdaki listeden seçerek online abonelik sistemimize yönlendirilirsiniz.
2
İstenen bilgileri ilgili alanlara giriniz. Kurumsal abonelik için şirket imza yetkilisinin bilgilerinin girilmesi gerekir.
3
Abonelik işlemi tamamlandıktan sonra size gönderilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme girerek sizden istenen evrakları yükleyiniz.

Sistem Hızını Test Edin !

Sizin için çalışmaya devam ediyoruz... Güncel yeniliklerimizden haberdar olmak için haber listemize hemen kayıt olun...0850 Numara Nasıl Kullanılır ?
0850 Numara Özellikleri


0850 ‘li numarayı ip telefona tanımlayarak kullanım şeklidir. Genellikle bireysel bir çözümdür. Fakat Ip santral ile ip telefonu bir arada kullanmak şartıyla kurumsal bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Akıllı telefona yüklenecek olan SIP tabanlı uygulamalarla 0850 ‘li numaraları kullanmak mümkündür. IOS ve Android işletim sisteminde test edip kullanılmasını önerdiğimiz birkaç uygulama bulunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

0850 ‘li numarayı, bilgisayara yüklenecek arama yazılımına tanımlayarak kulaklıklı mikrofon aracılığıyla kullanmak mümkündür. Bu yazılımı kullanmak genellikle bireysel kullanımlar için yada ufak çaplı çağrı merkezlerinin tercihidir. Fakat ip santral ya da çağrı merkezi sistemi ile birlikte arama yazılımı kullanarak da tercih edilmektedir.

0850 ‘li numarayı şirketlerde kullanmak için en gelişmiş yöntem ip santral sistemleridir. Ip santrale tanımlanan 0850 numara için, ip santralin özelliğine göre istenilen senaryo uygulanabilir.

Voip gateway cihazıyla kullanım, genellikle analog santral kullanan ve ip santral yatırımı yapmak istemeyen şirketlerde 0850 ‘li numarayı santral üzerinden kullanabilmek için tercih edilmektedir.

Bu yöntem sadece 0850 ‘li numaraya dışarıdan (inbound) çağrı almak için tercih edilebilir. Bu yöntemle arama yapmak mümkün değildir.

MorGsm'den 0850 numara aldığınızda sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir içi, Şehirler arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı %80'e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek aynı oranda tasarruf elde edersiniz.

0850 ‘li numaranızı birden fazla numaraya yönlendirebilirsiniz.

Gelen aramaları telesekretere ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

0850 888 XX XX bloğumuzdan akılda kalıcı özel numaralar seçebilirsiniz.

0850 numaralar, ip tabanlı gelişmiş tüm sistemlerle uyumludur. Ip santral (IP PBX), sanal (bulut) santral veya çağrı merkezi yazılımlarıyla kullanabilirsiniz.

0850 numaralar ip tabanlı olduğu için arıza çıkarmaz, bakım gerektirmez, 7/24 ulaşılabilir olur, işinizize devam edebilirsiniz.

MorSMS Nedir ?


Kolay kullanım arayüzü

MorGsm Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü morpanel.com üzerinden, kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı platformlar

MorGsm Toplu SMS hizmetine kullanıcı adı ve şifreniz ile; Web arayüzü, mobil uygulama, masaüstü programı, API/yazılım entegresi, excel eklentisi ile ulaşabilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun !

Sizin için çalışmaya devam ediyoruz... Güncel yeniliklerimizden haberdar olmak için haber listemize hemen kayıt olun...