Sabit Telefon Hizmeti


İster ev/iş numaranızı MorGsm'e taşıyın, isterseniz size vereceğimiz coğrafi numaralar (0212,0312 ve diğer alan kodları) ile yeni nesil sabit telefon hizmetinden yararlanmaya hemen başlayın!


Meşgul Çalmayan Numara

Coğrafi tek bir numaraya eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. Yoğun çağrı aldığınızda numaranız asla meşgul çalmaz. Böylelikle hiç bir çağrıyı kaçırmamış olursunuz.

Ücretsiz, Hızlı, Kolay Tahsis

Coğrafi numaranızı ücretsiz olarak sadece bir kaç dakikanızı ayırarak Online abonelik sistemimizle anında tahsis edebilirsiniz.

Kurumsal VOIP Nedir?

Voip teknolojisinde iki farklı nokta arasındaki görüşme internet üzerinden gerçekleştirildiği için daha uygun maliyetlerle görüşme yapmayı sağlar.

Kurumsal VOIP Avantajları

Voip, telekom maliyetlerini azaltır. MorGsm'in tarifelerini kullanarak %90'a kadar tasarruf sağlamak mümkündür.Güncel Tekliflerimiz

Yeni Üyelik Üye Olan Kazanıyor.
Yeni Üye Olan Tüm Müşterilerimize MorGsm'den 5 Dk. Konuşma + 50 SMS Hediye.
Süresiz Ücretsiz
0850 Numara Ücretsiz 0850 Numara
İster Alan Kodu, İster 0850 Numara Olarak Ücretsiz Numaranızı Hemen Alabilirsiniz.
Süresiz Ücretsiz
Sabit Telefon Fatura Eriten
MorGsm'den 0850'li Numara Kullanın, %70'e kadar kazancınız olsun !
Süresiz Ücretsiz
0850 Numara 100 Dk. Konuşa Konuşa
Her yöne 100 dk. Konuşma Paketi. *Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz 8 TL
Bütün Teklifleri Göster...

Ücretsiz Üye Olun !

Online abonelik ücretsizdir ve ücretsiz deneme kredileriniz otomatik yüklenir !


Coğrafi Numara Nasıl Alınır?

Online abonelik sistemimiz üzerinden coğrafi numara tahsis etmeniz sadece bir kaç dakikanızı alır.

1
İstediğiniz coğrafi numarayı sorgulayarak ya da aşağıdaki listeden seçerek online abonelik sistemimize yönlendirilirsiniz.
2
İstenen bilgileri ilgili alanlara giriniz. Kurumsal abonelik için şirket imza yetkilisinin bilgilerinin girilmesi gerekir.
3
Abonelik işlemi tamamlandıktan sonra size gönderilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme girerek sizden istenen evrakları yükleyiniz.Coğrafi Numara Nasıl Kullanılır ?
Coğrafi Numara Özellikleri


Coğrafi numarayı ip telefona tanımlayarak kullanım şeklidir. Genellikle bireysel bir çözümdür. Fakat Ip santral ile ip telefonu bir arada kullanmak şartıyla kurumsal bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Akıllı telefona yüklenecek olan SIP tabanlı uygulamalarla coğrafi numaraları kullanmak mümkündür. IOS ve Android işletim sisteminde test edip kullanılmasını önerdiğimiz birkaç uygulama bulunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Coğrafi numarayı, bilgisayara yüklenecek arama yazılımına tanımlayarak kulaklıklı mikrofon aracılığıyla kullanmak mümkündür. Bu yazılımı kullanmak genellikle bireysel kullanımlar için yada ufak çaplı çağrı merkezlerinin tercihidir. Fakat ip santral ya da çağrı merkezi sistemi ile birlikte arama yazılımı kullanarak da tercih edilmektedir.

Coğrafi numarayı şirketlerde kullanmak için en gelişmiş yöntem ip santral sistemleridir. Ip santrale tanımlanan coğrafi numara için, ip santralin özelliğine göre istenilen senaryo uygulanabilir.

Voip gateway cihazıyla kullanım, genellikle analog santral kullanan ve ip santral yatırımı yapmak istemeyen şirketlerde coğrafi numarayı santral üzerinden kullanabilmek için tercih edilmektedir.

Bu yöntem sadece coğrafi numaraya dışarıdan (inbound) çağrı almak için tercih edilebilir. Bu yöntemle arama yapmak mümkün değildir.

MorGsm'den 0850 numara aldığınızda sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir içi, Şehirler arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı %80'e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek aynı oranda tasarruf elde edersiniz.

0850 ‘li numaranızı birden fazla numaraya yönlendirebilirsiniz.

Gelen aramaları telesekretere ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

0850 888 XX XX bloğumuzdan akılda kalıcı özel numaralar seçebilirsiniz.

0850 numaralar, ip tabanlı gelişmiş tüm sistemlerle uyumludur. Ip santral (IP PBX), sanal (bulut) santral veya çağrı merkezi yazılımlarıyla kullanabilirsiniz.

0850 numaralar ip tabanlı olduğu için arıza çıkarmaz, bakım gerektirmez, 7/24 ulaşılabilir olur, işinizize devam edebilirsiniz.

Bizden Haberdar Olun !

Sizin için çalışmaya devam ediyoruz... Güncel yeniliklerimizden haberdar olmak için haber listemize hemen kayıt olun...